E-mail: NOT | tel. NOT 80 44 23


PLEBISCYT GOSPODARCZY „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017”

Telewizja Sudecka jest jedną z największych lokalnych stacji na Dolnym Śląsku. Za pośrednictwem sieci telewizji kablowej Vectra oraz systemu nadawania cyfrowego nasz program dociera codziennie do ponad dwustu tysięcy odbiorców na Ziemi Dzierżoniowskiej, Wałbrzyskiej oraz w Kotlinie Kłodzkiej. Dzięki portalowi www.tvsudecka.pl , który umożliwia oglądanie programu lokalnego na żywo, przygotowywane przez zespół redakcyjny TV Sudeckiej informacje cieszą się ogromną popularnością wśród internautów (dziennie naszą stronę internetową odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób). 

Kolejnym przedsięwzięciem, którego podjęła się Telewizja Sudecka jest organizacja V edycji prestiżowego plebiscytu gospodarczego „Sudeckie Kryształy”, którego Gala Finałowa odbędzie się 10 listopada 2017 roku w Zamku na Skale w Trzebieszowicach. Będzie to największa tego typu impreza w regionie Sudetów, której głównym celem będzie promocja przedsiębiorczości. Plebiscyt „Sudeckie Kryształy“ pozwoli wyróżnić - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji – te, które odniosły sukces i które dla innych mogą być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności, a także żywym dowodem na to, że nawet w tak trudnych czasach, sukces gospodarczy można osiągnąć.

W plebiscycie Sudeckie Kryształy firmy i instytucje mogą ubiegać się o wyjątkowe statuetki
w 5 kategoriach:

  1. Najlepsza impreza promująca region.
  2. Najlepsza firma odpowiedzialnego biznesu
  3. Najlepszy produkt turystyczny.
  4. Najlepsza firma rodzinna.
  5. Najlepszy produkt lub usługa.


Po weryfikacji informacji zamieszczonych w formularzach zgłoszeniowych Kapituła Plebiscytu wyłoni w każdej kategorii konkursowej 3 nominowane firmy, a spośród nich zwycięzcę, który otrzyma statuetkę „Sudeckiego Kryształu”. Dodatkowo, dla każdej z nominowanych firm organizator plebiscytu przygotuje spot prezentujący inwestycję, inicjatywę, produkt lub firmę, który będzie emitowany podczas Gali Finałowej. Zwycięskie firmy/instytucje otrzymają także miesięczną kampanię reklamową na antenie Telewizji Sudeckiej oraz na stronie www.tvsudecka.pl.

Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin plebiscytu dostępne są na stronie www.sudeckiekrysztaly.pl. Na wypełnione formularze wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego oczekujemy do  15 października 2017 r. Komplet dokumentów należy dostarczać za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres: NOT), tradycyjnej bądź osobiście (na adres: ul. Jana III Sobieskiego 17a, 58-260 Bielawa). Koszt wpisowego to 500 zł netto.


WYBIERAMY OSOBOWOŚĆ REGIONU SUDECKIEGO

Szóstą kategorię, w której przyznawana będzie statuetka Sudeckiego Kryształu jest Osobowość regionu. Jest to zarazem jedyna kategoria, w której głos nie będzie należał do członków Kapituły, ale do każdego!

Spośród kandydatur wybranych przez Kolegium Redakcyjne Telewizji Sudeckiej - w drodze dyskusji i konsensusu, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie – wskażemy  min. 10 osób, na które będzie można oddać swój głos. Głosowanie odbędzie się za pomocą systemu zamieszczonego na oficjalnej stronie Plebiscytu Sudeckie Kryształy. Każda nominacja oznaczona będzie unikatowym kodem. Zakończenie głosowania nastąpi w dniu 5 listopada 2017 roku roku o godzinie 22.00.

Patroni plebiscytu

  •  

  • Powiat K??odzki

Aktualności

Sudeckie Kryształy 2017

SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017 PRZYZNANE

 

W piątek 10 listopada w Zamku na Skale w...

WYNIKI POSIEDZENIA KAPITUŁY KONKURSOWEJ
PLEBISCYT GOSPODARCZY  "SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017"

"NAJLEPSZA FIRMA ODPOWIEDZIALNEGO...

PLEBISCYT GOSPODARCZY „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017”

PLEBISCYT GOSPODARCZY „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2017”

   Już po raz V Telewizja Sudecka jest...

WYBIERAMY OSOBOWOŚĆ REGIONU 2017

Szóstą kategorią, w której przyznawana jest statuetka Sudeckiego Kryształu to Osobowość...